Avon Mağaza Nedir? Mağaza Açmak İçin Ne Yapmalıyım?

Avon mağaza temsilcileri için en güzel kazanç fırsatlarından birisi. Bulunduğunuz yerde ilk olma fırsatını yakaladığınız takdirde; hem kazancınız artacak, hem de işinizi geliştirme fırsatınız olacaktır.

avon-mağaza

Avon Mağaza Açmak İçin Şartlar Nelerdir?

Avon mağaza açabilmek için de belirli şartları taşımak gerekiyor. Şimdi onlara bakalım.

Temsilci Olmalısınız

Öncelikle temsilci olmanız gerekiyor. Temsilci olmak için ise 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’de ikamet ediyor olmanız yeterli. Sizlere ek kazanç fırsatı sunan Avon ile sizler de kazanmaya başlayabilirsiniz.  https://wa.me/905511719879  temsilci olmak ve mağaza hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.

Temsilciyseniz; mevcut olarak temsilciyseniz ve halihazırda yeni temsilci olduysanız sıra geldi yapmanız gerekene. Bu kısımda lideriniz ve Bölge Satış Sorumlusu ile irtibata geçerek mağaza hakkında detaylı bilgi almanız mümkün. Maliyet vs. bütün hususlarda bilgi alabilirsiniz.

Avon Mağaza Tipleri Nelerdir?

Avon mağaza tipleri 3 tanedir. A tipi en az 25 m2, B tipi en az 50 m2 olmalı. Bu şekilde bir yeriniz varsa ve aklınızdan Avon mağaza açmak geçiyorsa bu fırsat size göre.

C tipi mağaza ise; bir dükkan işletiyorsanız, ek kazanç elde etmek isterseniz dükkanınızda bir stant açarak Avon’un kazançlı dünyasında yer almanız mümkün.

Nasıl Temsilci Olabilirim?

Mağaza açabilmek için temel unsurlardan birisi temsilci olmanız. Temsilci olarak işlemlerin başlatılması, siparişlerinizin girişi gibi tüm hususlar temsilciliğinizle mümkün. https://www.avonuyelik.gen.tr/avon-magaza-acmak-istiyorsaniz-yol-haritaniz-burada/

Sizlerde temsilci olmak istiyorsanız  https://wa.me/905511719879  buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.