Avon Sipariş Nasıl Verilir?

Avon’da online sipariş vermek mümkün. Bir tık ötenizde istediğiniz ürünleri, istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Temsilci olma zorunluluğu olmadan, temsilci fiyatına ve kapıda ödeme kolaylığı ile sipariş verilebilir.

Online Katalog ile Sipariş Verebilirsiniz.

Bu sorunun cevabı gayet kolay. Elinizde katalog varsa katalogdan seçtiğiniz ürünlerin kodunu yazının sonunda yer alan linke tıklayarak; yazı içerisinde bulunan sipariş formunu doldurarak; katalog yoksa da aşağıda yer online kataloğu inceleyerek yine beğendiğiniz ürünlerin kodlarını not etmeye başlayabilirsiniz. Sonraki aşama ise kodları sipariş formuna girerek kaç adet istediğinizi, telefon numaranızı girmeniz. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Avon kataloğunun en güncel haline ulaşabilirsiniz. https://www.temsilcimolkazan.com/avon-katalogu/

WhatsApp İle Sipariş Verebilirsiniz

Diğer bir yöntem ise whatsapp ile sipariş. Bu şekilde direkt bize ulaşarak beğendiğiniz ürünlerin kodlarını ve sipariş detaylarını(adres bilgisi, sipariş adeti) iletmeniz olacaktır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak hemen whatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz. https://wa.me/905511719879

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

50 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo bedava. 50 TL altında kalıyorsa 10 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu detayı gözden kaçırmadan sepetinize ekleyeceğiniz ürünle hem kargo ücreti ödemezsiniz hem de ekstradan beğendiğiniz bir ürünü almış olursunuz

Siparişiniz En Geç 4 Gün İçerisinde Elinizde

Avon’dan vereceğiniz siparişler bulunduğunuz şehre göre en geç 4 gün içerisinde sizlere ulaşmış olacaktır. Tabii ki bundan etkili olan durumlar da vardır. Örneğin gün içerisinde sipariş girilen saatler önemli. saat 15.00 öncesi girilen siparişler stok durumuna göre aynı gün kargoya verilirken, 15.00 sonrasına kalan siparişler ertesi güne kalmaktadır.

Bir diğer mevzuu ise cuma günü 15.00 sonrasına kalan siparişlerin ancak pazartesi işleme alınacağı konusu. Çünkü Avon haftasonu ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Bu sebeple günün erken saatleri siparişe karar kıldıysanız verebilirsiniz.

PTT Kargo İle Ülkemizin Her Yerine Ulaşıyor.

Avon’da verdiğiniz siparişler sizlere PTT kargo ile ulaşmaktadır. Ülkemizin her yerinden sipariş verebilir ve severek kullandığınız Avon ürünlerine ihtiyaç duyduğunuz her zaman alabilirsiniz. Kargonuz hakkındaki durum bilgisi bize SMS olarak iletilmekte ve biz de size aşamalarını , kargo dağıtım bilgisi hakkında bilgi vermekteyiz.

30 Gün İçinde İade Edebilirsiniz

Avondan alacağınız ürünleri 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Ancak bunun için 2 TL ücret alınmaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünler hakkında bize bilgi vermeniz yeterli.

Koli İadesi ya da Kargoyu Kabul Etmeme Halinde 10 TL Ücret Ödemeniz Gerekmektedir

Avonda kargo kabul etmeme ya da koli iadesinde zarar tazmini noktasında alınan ücreti ödemeniz gerekmektedir. Düzenlenen fatura ile bir sonraki siparişle bize yansıtılacak olan bu ücreti bizlerin sizden talep etmesi gerekmektedir. Zaten biliyorsunuz ki sizlere hiçbir kazanç elde etmeden gönderdiğimiz bu ürünler ile iade durumunda zarar da etmiş olacağız.

Orijinal Ürünler Gönderilmektedir.

Merak ettiğiniz bir husus da ürünlerin orijinal olup olmadığıdır. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Çünkü ürünlerimiz Avonun Gebze deposundan kutu içerisinde ve adımıza düzenlenmiş (temsilci adına) fatura ile size gönderilecektir.

Daha fazlası için https://www.temsilcimolkazan.com/avon-siparisi-ver- linke tıklayın. Alışverişin tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir