Avon Temsilci Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avon’a üye olmak, üye olarak Avon’un kazançlı dünyasında yer almak istiyorsanız kısa bir süre içerisinde temsilci olmanız mümkün.  https://wa.me/905511719879 iletişim kurarak temsilci başvurusunda bulunabilirsiniz.

Temsilci Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

18 yaşını doldurmuş olmanız ve Türkiye’de yaşıyor olmanız gerekiyor. Bu şartları sağlıyorsanız ister ev hanımı, ister çalışan; ister erkek, ister kadın cinsiyet ya da meslek fark etmeksizin herkese hitap eden iş koludur.

Başvuruda bulunmak için yukarıda yer alan numaranın yanı sıra https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/ linke tıklayarak da başvuru yapabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Avon temsilcisi olmak dakikalar içinde başvurunuzla mümkün. Başvurunuz halinde kaydınızın yapılması ile birlikte Avon üzerinden size gönderilecek olan mesaja KAYITEVET yazarak 3850’ye göndermeniz gerekmektedir. Bu şekilde onay mesajından sonra, siz de artık Avon temsilcisi olmaya bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

Bu aşamadan sonra; size gelecek olan temsilci numaranız ve şifreniz ile birlikte Avon’un resmi sitesine girerek dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Sipariş verebilir, kargo takibi yapabilir, ödeme yapabilirsiniz.

Yabancı Vatandaşlar da Avon Temsilcisi Olabilir.

Ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu kişiler için de Avon’a üye olmak artık çok kolay. Avon Grow adlı mobil uygulama ile temsilci olmaları sağlanmakta ve Avon’un kazançlı dünyasında yerini almaktadırlar. Kapıda ödeme sistemi ile siparişlerini verebilirler, siz de temsilci olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Avon temsilcisi olmak bu kadar kolay. Siz de Avon temsilcisi olarak kazancın kapılarını aralamak istiyorsanız; bir tık ötenizde. Hemen başvurun ve size en kısa sürede dönüş yaparak, temsilciliğinize bir adım daha yaklaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.