Avon Temsilci Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avon’a üye olmak, üye olarak Avon’un kazançlı dünyasında yer almak istiyorsanız kısa bir süre içerisinde temsilci olmak için başvuru formunu doldurarak avon temsilci başvurusunda bulunabilirsiniz.

Temsilci Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

18 yaşını doldurmuş olmanız ve Türkiye’de yaşıyor olmanız gerekiyor. Bu şartları sağlıyorsanız ister ev hanımı, ister çalışan; ister erkek, ister kadın cinsiyet ya da meslek fark etmeksizin herkese hitap eden iş koludur.

Başvuruda bulunmak için yukarıda yer alan numaranın yanı sıra https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/ linke tıklayarak da başvuru yapabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Avon temsilcisi olmak dakikalar içinde başvurunuzla mümkün. Başvurunuz halinde kaydınızın yapılması ile birlikte Avon üzerinden size gönderilecek olan mesaja KAYITEVET yazarak 3850’ye göndermeniz gerekmektedir. Bu şekilde onay mesajından sonra, siz de artık Avon temsilcisi olmaya bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

Bu aşamadan sonra; size gelecek olan temsilci numaranız ve şifreniz ile birlikte Avon’un resmi sitesine girerek dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Sipariş verebilir, kargo takibi yapabilir, ödeme yapabilirsiniz.

Yabancı Vatandaşlar da Avon Temsilcisi Olabilir.

Ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu kişiler için de Avon’a üye olmak artık çok kolay. Avon Grow adlı mobil uygulama ile temsilci olmaları sağlanmakta ve Avon’un kazançlı dünyasında yerini almaktadırlar. Kapıda ödeme sistemi ile siparişlerini verebilirler, siz de temsilci olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Avon temsilcisi olmak bu kadar kolay. Siz de Avon temsilcisi olarak kazancın kapılarını aralamak istiyorsanız; bir tık ötenizde. Hemen başvurun ve size en kısa sürede dönüş yaparak, temsilciliğinize bir adım daha yaklaşın.

Avon Temsilcisi Nasıl Kazanır?

Avon temsilcisi sadece yaptığı satışlardan değil aynı zamanda kendi ihtiyaçlarını temin noktasında da kazanç elde etmektedir. Ayrıca Avon’un temsilci hediyeleri ile belirtilen limitlerde satışa ulaştıklarında ister hediye, isterlerse Avon Para alabilirler.

Satış Lideri Olarak Daha Fazla Kazanabilirsiniz.

Satış lideri olarak ekip kurabilirsiniz, ekibiniz büyüdükçe kazanan da siz olursunuz. Avon’da satış lideri olmak ve satış liderliğinin yükselen seviyeleriyle birlikte kazanç da artmaktadır. Ekibinizin büyümesi ile orantılı olan kazancınızı her geçen gün arttırma fırsatı avonda bulunmaktadır.

Nasıl Üye Bulabilirim?

İster ev hanımı, ister çalışan; ister erkek ister kadın cinsiyet fark etmeksizin herkese hitap eden kazanç yönteminde yer almak isteyen kişilere ulaşmak için; sosyal medya hesaplarınızın gücünden yararlanabilirsiniz. Tanıtımınızı yaparak üye olmak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz ve tabii ki onlar da size. Ayrıca avonu bilmeyen neredeyse yoktur. Bu ise kolaylıkla temsilci bulmanıza olanak sağlayacaktır.

Ayrıca çevrenizde Avon ürünlerini kullanan bir çok insan temsilci fiyatına ürünlere ulaşmak isteyecektir. Bu kişilerinde temsilci olmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir