Genel

Avon Temsilci Girişi ve Şifre Yenileme Nasıl Yapılır?

Avon ailesine katıldıysanız; sizi temsil eden temsilci numaranız ve şifreniz ile birlikte tüm işlemleri avon.com.tr adresinden temsilci girişi ekranına tıklayarak yapabilirsiniz.

Temsilci Numaram ve Şifrem İle Neler Yapabilirim?

Temsilci numaranız ve şifreniz sizin olmazsa olmazınız. Çünkü tüm işlemlerinizi bu numara ve şifreniz ile yapacaksınız. Temsilci girişinden tutun, sipariş girişine kadar; sipariş takibi, ödeme sayfası ve kargo takibi gibi birçok işlemi bu numara ve şifre ile yapmanız mümkün.

Temsilci Numarası ve Şifresi Nasıl Alınır?

Siz temsilci olmak için başvuru yaptığınızda, bütün bilgileriniz eksiksiz olarak girilir ve temsilci olmanız için size onay mesajı gelir. Bu onay mesajına KAYITEVET yazıp 3850’ye göndermeniz halinde siz de artık Avon ailesinin değerli üyelerinden biri olacaksınız. Ve tarafınıza Avon tarafından temsilci numaranız ile birlikte 8 karakterden oluşan, bir harf ve rakamlardan oluşan şifre gönderilecektir. Siz de artık tüm işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Artık şifreniz var ve Avon’un sitesine girmek istiyorsunuz. Eğer cep telefonunuzdan girmek istiyorsanız; yine aynı şekilde Avon’un resmi sitesine girerek; sağ üstte bulunan temsilci girişi ekranından temsilci numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Aynı şekilde bilgisayardan da temsilci girişi ekranına gelerek, bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Facebook hesabınızla ya da Avon’un mobil uygulamasıyla da giriş yapmanız mümkün. Daha fazla bilgi almak için https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-girisi-nasil-yapilir/ tıklayabilirsiniz.

Avon Temsilci Şifremi Nasıl Yenileyebilirim?

Temsilci şifrenizi unuttuğunuz takdirde https://www.avon.com.tr/REPSuite/registration.page linkine tıklayarak sizden istenen doğum tarihi bilginiz ve temsilci numaranız ile birlikte yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Temsilci olmak ve Avon’un kazançlı dünyasında yer almak istiyorsanız; https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/ tıklayın.

Fatma Zehra Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Sitemizde güzellik, sağlık, eğitim gibi konularda içerikler bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu