Avon Temsilci Girişi ve Şifre Yenileme Nasıl Yapılır?

Avon ailesine katıldıysanız; sizi temsil eden temsilci numaranız ve şifreniz ile birlikte tüm işlemleri avon.com.tr adresinden temsilci girişi ekranına tıklayarak yapabilirsiniz. Avon temsilcisi olarak hem kazanç elde edebilir hem de ürünleri indirimli bir şekilde alma fırsatı elde edebilirsiniz. Peki Avon temsilci girişi ve şifre yenileme nasıl yapılır? Birlikte bakalım.

avon-temsilci-girisi

Temsilci Numaram ve Şifrem İle Neler Yapabilirim?

Temsilci numaranız ve şifreniz sizin Avon’a açılan kapınız. Çünkü tüm işlemlerinizi bu numara ve şifreniz ile yapacaksınız. Temsilci girişinden tutun, sipariş girişine kadar; sipariş takibi, ödeme sayfası ve kargo takibi gibi birçok işlemi bu numara ve şifre ile yapmanız mümkün.

Avon temsilci girişi ve şifrenizle ödeme takibiniz, siparişleriniz gibi tüm işlemlerinizi birebir takip edebilirsiniz.

Temsilci Numarası ve Şifresi Nasıl Alınır?

Siz temsilci olmak için başvuru yaptığınızda, bütün bilgileriniz eksiksiz olarak girilir ve temsilci olmanız için size onay mesajı gelir. Bu onay mesajına KAYITEVET yazıp 3850’ye göndermeniz halinde siz de artık Avon ailesinin değerli üyelerinden biri olacaksınız.

Size Avon tarafından temsilci numaranız ile birlikte 8 karakterden oluşan, bir harf ve rakamlardan oluşan şifre gönderilecektir. Gönderilen şifre ile avon temsilci girişi yapabilirsiniz. Siz de artık tüm işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Artık şifreniz var ve Avon’un sitesine girmek istiyorsunuz. Eğer cep telefonunuzdan girmek istiyorsanız; yine aynı şekilde Avon’un resmi sitesine girerek; sağ üstte bulunan avon temsilci girişi ekranından temsilci numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Aynı şekilde bilgisayardan da temsilci girişi ekranına gelerek, bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Facebook hesabınızla ya da Avon’un mobil uygulamasıyla da giriş yapmanız mümkün. Daha fazla bilgi almak için https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-girisi-nasil-yapilir/ tıklayabilirsiniz.

Avon Temsilci Şifremi Nasıl Yenileyebilirim?

Temsilci şifrenizi unuttuğunuz takdirde https://www.avon.com.tr/REPSuite/registration.page linkine tıklayarak sizden istenen doğum tarihi bilginiz ve temsilci numaranız istenilmektedir. Bilgileri girmeniz halinde şifrenizi alabilirsiniz. Şifreniz telefonunuza SMS yoluyla gelmektedir. Gelen şifre ile Avon temsilci girişi ekranından giriş yapabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Nasıl Olabilirim?

Avon temsilcisi olmak çok kolay. Aşağıda bağlantıda yer alan başvuru formunu doldurarak temsilci başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında istenen bilgiler doğum tarihiniz, adresiniz, telefonunuz gibi bilgiler olup, kayıt olmanız için gereklidir. Avon temsilcisi nasıl olunur detaylı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://www.tiklaogren.net/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/

Temsilci olmak ve Avon’un kazançlı dünyasında yer almak istiyorsanız; https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/ tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir