Avonda sadece katalog üzerinden kazanç elde etmiyorsunuz, temsilci olmanın avantajlarından da faydalanmak mümkün. Temsilci olarak elde ettiğiniz kazancın yanı sıra her kampanya yenilenen hediye seçenekleriyle birbirinden güzel hediyelerin sahibi de olabilirsiniz.

Avon temsilci hediyelerinin ne olduğunu merak ediyor musunuz? O zaman her kampanya yenilenen hediyelerin en güncel hali bu linkte. Linke tıklayarak kazanabileceğiniz hediyelerin neler olduğunu görebilirsiniz.https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-hediyeleri/

Yeni Temsilci Hediyeleri Nelerdir?

Yeni temsilciler inci temsilci olarak anılmaktadır. ve ilk 3 kampanyada fazla hediye kazanma fırsatları vardır. İnci grubundaki yeni temsilcilere 3 kampanya boyunca belirlenen sipariş limitine ulaştıklarında her ay yenilenen hediyelere sahip olabiliyorlar. Tek yapmaları gereken tek şey sipariş limitine ulaşmak ve diğer kampanya da cüz’i miktarda olsa sipariş girişi ile hediyelerini beklemek.

Tüm Temsilcilere Özel Kampanyalar

Avon; hangi seviyede olursa olsun, ister inci grubunda isterse Avon’un kariyer basamaklarının sonuna gelen tüm temsilcilerine özel her ay yenilenen fırsat kampanyaları ile hediyelerde sınır tanımıyor. Kimi kampanya mutfaklarınız, kimi kampanya banyonuz ya da evinize ihtiyaç olan her şey, yenilenen her kampanya ile birlikte sizlerle buluşuyor.

Fırsat kampanyaları 1-2-3 ve 4 şeklinde kategorilere ayrılmış olup, her kampanyanın belirli limitleri var ve yapmanız gereken şey sipariş limitlerine ulaşıp hediyeleri toplamak. Hediyeleriniz ise bir sonraki kampanya ilk siparişinizle birlikte sizlere gönderilecek. O zaman sizlerde Avon’da kazanmaya başlayın. Temsilci iseniz limitlere ulaşmaya başlayabilirsiniz bile. Henüz temsilci değilseniz sayfa sonunda bulunan linke tıklayarak kolayca üye olabilir ve Avon ile hediye fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Arkadaşını Tavsiye Et Kazan

Yine temsilcilere özel bir kampanya ile avon karşınızda. Ancak aday temsilci ve seviyeli satış lideri olarak tamamlayanlar bu kampanyadan faydalanamaz. Faydalanabilecek kişilerin ise belirlenen limitlerde siparişe ulaştıklarında kampanyadan faydalanabilir.

AVONPARA Dönemi Devam Ediyor!

Daha önce uygulamada olan Avonpara ile bir kaç kampanyadır sizlerle. Temsilciler sipariş girişi ekranlarına geldiklerinde hediye ya da avonpara olmak üzere iki farklı alternatif ile karşılaştı. Bu katalogda da aynı şekilde devam etmektedir.. Hediyeyi seçtiğinizde her kampanyada olduğu gibi fırsat hediyelerini almış oluyorsunuz

AVONPARA‘yı seçerseniz yine Fırsat hediyelerindeki limitlere ulaşıp belirtilen adetlerde katalog alarak belirtilen koşulları sağlamış oluyorsunuz, sadece Fırsat 2-3-4 hediyeleri yerine www.avon.com.tr’de açılacak olan Avon Güzellik Pazarı‘nda AvonParalarınızı harcayabiliyorsunuz. Temsilci sayfasında bulunan AVONPARA ekranından kazandığınız AVONPARA’ları görebileceksiniz.

Ne kadar AVONPARA kazanacaksınız?

Fırsat 2 koşullarını yerine getirenler 100, Fırsat 3 şartlarını yerine getirenler 100+175 ve son olarak Fırsat 4 koşullarını yerine getirenler ise 100+175+250 olmak üzere toplamda 525 AVONPARA kazanabileceksiniz.Ayrıca Fırsat 1 hediyesi olan Far Away İnfinity kadın EDP 50ml. parfümünü de kazanmış oluyorsunuz.

Nasıl Temsilci Olunur?

Siz de 18 yaşın üstündeyseniz, ücretsiz üye olabilirsiniz. Her ay sipariş verme zorunluluğu yok. Sizlerde kolayca üye olarak kazanç kapısını aralayabilirsiniz. https://www.temsilcimolkazan.com/avon-temsilci-basvurusu-nasil-yapilir/ Bu linke tıklayarak temsilci nasıl olunur, başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Öğren © 2018