Eğitim

Yaşamımız boyunca en çok ihtiyaç duyacağınız eğitim faaliyetleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeye bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Acil Tıp Teknisyenliği Nedir, Nasıl Olunur?

ATT sağlık sektörünün en zorlu meslek gruplarından birini kapsayan meslek dalıdır. Açılımı ise acil tıp teknisyenidir. Acil tıp teknisyenleri tabiri caizse sağlık sektöründe ilk müdahalenin basamağında yer alan beyaz meleklerdir. Ambulans içinde, hastanede ilk müdahalede ATT bölümünü bitiren kişiler bizimle ilgilenmektedir. Gençler de; yorucu ama bir o kadar da güzel, …

Devamını oku »

Esenyurt Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Başvuruları Başladı…

Bizi hayata hazırlayan, kolumuza altın bilezik takacak olan meslek edindirme kursları başlıyor. Bunun için kayıt tarihleri önemli. Yeni dönem kayıtlarının alınmaya başlandığı kurslarla ilgili detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/esenyurt-belediyesi/. Kurslar Hangi Alanlarda Olacak? Toplam 32 farklı branşta yapılacak kursların arasında çağrı merkezi elemanı, müşteri hizmetleri temsilcisi, ön muhasebe, aşçı …

Devamını oku »

Okullar Ne Zaman Açılır?

Pandemi sadece sağlığımıza, ekonomiye etki etmedi. Eğitim hayatı da sekteye uğradı. Uzun zamandır uzaktan eğitim şeklinde devam eden eğitime geçen hafta yarı yıl tatili nedeniyle ara verildi. Peki 15 şubatta okullar açılacak mı? Bir süredir düşen vakaları yeniden artış göstermeye başlayınca 15 şubatta açılması planlanan okul açılış tarihi ileri tarihe …

Devamını oku »

İsmek Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

İsmek'te Yeni Dönem

İstanbul'da yaşayan 12 yaş üzeri herkesin yararlanabildiği İSMEK kursları yaz tatilinde de çocuklar ve gençler için yaz kursu uygulaması bulunmaktadır. İSMEK kurslarını yakından tanımak, kayıt tarihleri ve başvuru detaylarını görmek için tıklayınız.

Devamını oku »

Beltek İngilizce Kursundan Nasıl Yararlanılır?

Ankara'da İngilizce Kursu

Ankara'nın ücretsiz sanat ve meslek edindirme kursları olan BELTEK 10 alanda 100'den fazla Branşta ücretsiz eğitim imkanı sunmaktadır. En çok tercih edilen alanlardan biri olan yabancı dil maalesef bulunmuyor. Beltek yabancı dil eğitimlerinde sadece İngilizce olup, onun içinde bazı koşullar bulunmaktadır. Detayları yakından görmek için tıklayınız.

Devamını oku »

İnternet Sitesi Nasıl Kurulur?

Web Sitesi Yapma

Günümüzde kişisel ve kurumsal İnternet siteleri adeta olmazsa olmaz hale gelmiş olup, güzel bir meslek aynı zamanda kazanç kaynağıdır. Peki bu web siteleri nasıl yapılır? hangi bilgilere hakim olmak gerekir? hosting, domain nedir, nereden ve nasıl alınır? detaylar için tıklayınız.

Devamını oku »

KOSGEB Destekleri Nasıl Alınır?

Kosgeb Hibesi

Kısa adı KOSGEB olan (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) kendi işini kurmak isteyen girişimciler ve işini büyütmek isteyen kobiler için maddi destek fuar, tanıtım, ve laboratuvar desteği verilmektedir. Kosgeb destekleri ve yararlanmak için gerekli koşulları yakından incelemek için tıklayınız.

Devamını oku »