Çolpan İlhan Moda Okulu Nerede, Nasıl Gidilir?

İsmek Moda Okulu

Giyim ve moda alanında kendini yetiştirmek ve meslek sahibi olmak isteyenler için İsmek kurslarında yeni bir dönem başladı. İlk olarak Çolpan İlhan moda okulu 30’dan fazla branşta eğitim vermeye başladı. Tekstil, giyim ve moda alanında ihtiyaç duyacağınız tüm eğitimleri burada bulacaksınız.

İsmek Moda Okulu

İlhan Çolpan Moda Okulu Nerede?
Şuan için tek olan İsmek moda okulu İstanbul’un merkezi kabul edilen bir noktada Mecidiyeköy’de hizmet vermektedir. Şişli ilçesine bağlı olan Mecidiyeköy hem Avrupa hem de Anadolu yakasından kolaylıkla ulaşılacak şekildedir. Şimdi dilerseniz öncelikle adres bilgilerine göz atalım.

Adres: Mecidiye Caddesi No:2 Kat:6 Mecidiyeköy – Şişli
Telefon: 0212 213 75 27

Nasıl Gidilir?
Gelişmiş teknolojiler sayesinde bir yerden bir yere ulaşmak daha kolay hale geldi. Aşağıda yer alan harita ve konum bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma İçin Metrobüs Kullanın
Çolpan ilhan moda okuluna toplu taşıma araçları ile geleceklere önerim gerek Avrupa gerekse Anadolu yakasından metrobüs ile gelmenizi öneririm. Hangi yönden gelirseniz gelin, inmeniz gereken durak Mecidiyeköy olacaktır. İndiğiniz duraktan sonra sadece 2 dakika yürümeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında Mecidiyeköy merkeze gelen diğer toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz.

Kendi Aracı İle Gelecekler E5 (D100) Karayolunu Kullansınlar
Özel araç sahipleri merkeze ulaşmak için İstanbul’un en önemli yollarından biri olan D100 ya da diğer adıyla E5 karayolunu kullanması gerekir. Yine aynı şekilde gerek Avrupa gerekse Anadolu yakasından gelecek araç sahipleri D100 karayolundan Mecidiyeköy’e gelmesi gerekir.

Kursları Yakından Tanıyın
İlk olarak ismek moda okulu olarak hayata geçen merkez daha sonra ismi ünlü oyuncu ve aynı zamanda modacı yönüyle de bilinen Çolpan İlhan moda okulu olarak değiştirilmiştir. Yazının giriş kısmında da belirtildiği sadece giyim ve moda alanında ihtiyaç duyacağınız eğitimleri içermektedir. 34 Farklı branştan oluşan eğitim seçenekleri arasında çizim yani stilistlik yanı sıra elde ve bilgisayarda kalıp çıkarma (modelistlik) yanı sıra dikim eğitimleri ile çok geniş kapsamlı eğitim imkanlarını bulacaksınız. Tüm eğitimler ücretsiz olup, büyük bir bölümü modüler olması nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçerli sertifika verilmektedir. Kurs merkezi ve branşları yakından görmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz. https://www.ismekkurs.com/colpan-ilhan-moda-okulu

1.Aydın,F. (2022). Colpan İlhan Moda Okulu. Erişim Adresi: https://www.kursbilgisi.com/ismek-colpan-ilhan-moda-okulu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir