İSMEK Uzaktan Eğitim

Pandemi etkisiyle eğitim hayatımız da sekteye uğradı. Ara verilen yüzyüze eğitimlerin yerini uzaktan eğitim gibi seçenekler aldı. İSMEK’te uzaktan eğitim programlarıyla kursiyerleri ile buluşuyor.

Kayıt Tarihleri Ne zaman?

İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi’nde yeni kayıtlar alınmaya başladı. Uzaktan eğitim başvuruları 24 Eylül 2021 tarihi itibariyle başladı. Eğitim başlangıcı ise 4 Ekim’de.

Uzaktan eğitimde İSMEK’i tercih edenleri, 12 farklı alanda, tam 128 yeni program seçeneği bekliyor. Canlı ders ve video eğitim şeklinde verilecek eğitimlerin yanı sıra atölye çalışmaları ile de eğitimler desteklenecek. Atölye çalışmalarında 7 alan, 61 program seçeneği ile katılımcılarını bekliyor.

12 Alanda 128 Yeni Eğitim Programı İsmek Uzaktan Eğitimde…

İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi’nde alabileceğiniz eğitim programları geniş bir yelpazede sunuluyor. Uzaktan eğitim ile alacağınız programlardan bazıları; yabancı dil, giyim üretimi, el sanatları, çocuk gelişimi, güzellik ve saç bakımı, müzik ve gösteri sanatları gibi 12 alanda eğitim fırsatı sunuyor. Canlı ders, çevrim içi atölye ve video eğitim şeklinde verilen eğitimlerde kursiyerleri; 128 yeni eğitim bekliyor.

Canlı Derslerle Uzaktan Eğitim

Pandemi ile birlikte canlı derslerle eğitim hayatımız desteklenmeye devam ediyor. İSMEK’te verdiği kurslarda canlı ders imkanlarıyla bizi istediğimiz alanda kurs alma fırsatı verdi. Son bir yılda 309 bin kişinin yararlandığı bu fırsattan siz de yararlanabilirsiniz.

Atölye İmkanıyla Uygulamalı Öğrenme Kolaylığı

İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi; atölye çalışmaları ile teoride öğrenilenleri pratiğe dökerek öğrenme fırsatı sunuyor. Yabancı dillerden el sanatlarına, bahçecilikten güzelliğe bir çok alanda atölye çalışması İSMEK’te.

“Bahçecilik”te Balkonda Sebze-Meyve Yetiştirme ve Temel İç Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği, “Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri”nde de Kontur Makyajı Uygulama Atölyesi, Saç Örgü Teknikleri, Güzellik İçin Doğal Ürün Tasarımı verilen atölye çalışmaları arasında yerini alıyor.

Başvuru Nasıl Yapılır?

17 mayıs itibariyle başlayacak olan İSMEK uzaktan eğitim kurslarına başvurunuzu geciktirmeden yapın. Bu güzel eğitim fırsatını uzaktan eğitim imkanıyla almak istiyorsanız başvurular 7 mayıs tarihi itibariyle başladı. Siz de İSMEK ailesindeki yerinizi almak istiyorsanız https://kursiyer.ismek.istanbul/ tıklayarak kaydınızı yapmayı unutmayın.

https://kursiyer.ismek.istanbul adresi üzerinden yapacağınız ve aynı zamanda branş içeriğinin yer aldığı bu sayfadaki “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak online eğitime başvuru yapabilirsiniz. Kaydınızın gerçekleşmesi ile sıraya göre kesin kayıt hakkı kazanmış olan katılımcılara SMS ile ders daveti gönderilir. Artık uzaktan eğitim ile kursunuza başlayabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/ismek-uzaktan-egitim/ Detaylı bilgi için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.