İSMEK Uzaktan Eğitim

Evinizin konforunda ya da herhangi bir sebepten ötürü kursa katılım sağlayamayanlar için büyük bir fırsat olan uzaktan eğitim; pandemi sonrası hayatımızda yerini aldı. Yüzlerce branşta eğitim imkanı sunan uzaktan eğitimle online ya da canlı video şeklinde eğitim alınabilir.

Ayrıca yüz yüze eğitimleri için de başvurular devam ediyor. İstanbul’da yaşayanlar için büyük bir fırsat olan İsmek kursları ile kendinizi geliştirme imkanı bulabilir, hobi edinebilirsiniz.

İsmek Kayıt Tarihleri Ne zaman?

İSMEK Uzaktan Eğitim ve Yüz Yüze eğitimlerde kayıtlar 31 Ağustos tarihi itibariyle başladı. Kayıtlar ise yıl boyunca devam edecektir.

Uzaktan eğitimde İSMEK’i tercih edenleri tam 142 yeni program seçeneği bekliyor. Canlı ders ve video eğitim şeklinde verilecek eğitimlerin yanı sıra atölye çalışmaları ile de eğitimler desteklenecek.

Uzaktan Eğitim Branşlar

İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi’nde alabileceğiniz eğitim programları geniş bir yelpazede sunuluyor. Uzaktan eğitim ile alacağınız programlardan bazıları; yabancı dil, giyim üretimi, el sanatları, çocuk gelişimi, güzellik ve saç bakımı, müzik ve gösteri sanatları gibi 12 alanda eğitim fırsatı sunuyor. Canlı ders, çevrim içi atölye ve video eğitim şeklinde verilen eğitimlerde kursiyerleri; 142 alanda eğitim bekliyor.

Canlı Derslerle Uzaktan Eğitim

Pandemi ile birlikte canlı derslerle eğitim hayatımız desteklenmeye devam ediyor. İSMEK’te verdiği kurslarda canlı ders imkanlarıyla bizi istediğimiz alanda kurs alma fırsatı verdi. Son bir yılda 309 bin kişinin yararlandığı bu fırsattan siz de yararlanabilirsiniz.

Atölye İmkanıyla Uygulamalı Öğrenme Kolaylığı

İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi; atölye çalışmaları ile teoride öğrenilenleri pratiğe dökerek öğrenme fırsatı sunuyor. Yabancı dillerden el sanatlarına, bahçecilikten güzelliğe bir çok alanda atölye çalışması İSMEK’te.

“Bahçecilik”te Balkonda Sebze-Meyve Yetiştirme ve Temel İç Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği, “Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri”nde de Kontur Makyajı Uygulama Atölyesi, Saç Örgü Teknikleri, Güzellik İçin Doğal Ürün Tasarımı verilen atölye çalışmaları arasında yerini alıyor.

İsmek Başvuru Nasıl Yapılır?

Yüz yüze ve uzaktan eğitim online kayıt için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu güzel eğitim fırsatını uzaktan eğitim imkanıyla almak istiyorsanız başvurular 31 Ağustos tarihi itibariyle başladı. Siz de İSMEK ailesindeki yerinizi almak istiyorsanız https://giris.ibb.istanbul/ tıklayarak kaydınızı yapmayı unutmayın.

https://enstitukayit.ibb.istanbul/ adresi üzerinden yapacağınız ve aynı zamanda branş içeriğinin yer aldığı bu sayfadaki “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak online eğitime başvuru yapabilirsiniz. Kaydınızın gerçekleşmesi ile sıraya göre kesin kayıt hakkı kazanmış olan katılımcılara SMS ile ders daveti gönderilir. Artık uzaktan eğitim ile kursunuza başlayabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/ismek-uzaktan-egitim/ Detaylı bilgi için tıklayın.

İsmek kayıtları, ismek kursları hakkında detaylı bilgiyi ise https://www.kursbilgisi.com/ismek-kayit-tarihleri/ yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir