Kaymek İş Başvurusu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları kurulduğu günden bu yana ücretsiz hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Genç Kaymek, Kaymek, Sosyal Yaşam Merkezleri, Kaymek Uzemle ücretsiz kurs imkanı bulunmaktadır. Kaymek hakkında daha fazla bilgi almak için; https://www.kursbilgisi.com/kaymek-kurslari/ bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızda ise Kaymek iş başvurusu hakkında bilgi bulabileceksiniz. Çalıştığı alanda daha güzel pozisyonlarda istihdam edilmek isteyenler için bir fırsatta Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları Kaymek’ten geldi.

kaymek is basvurusu

Kaymek iş başvurusu yapmak isteyenler için özel bir site hazırlayan kurum sadece 2 dakika gibi kısa bir sürede ihtiyaç olan pozisyonları görebilir ve size uygunsa hemen başvuru yapabilirsiniz.

Kaymek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Geçtiğimiz yıllarda kurumun resmi sitesinde yapılan başvurular alınan yeni kararlar doğrultusunda bundan böyle buyuksehiregitim.com sitesinden yapılacaktır. Şimdi dilerseniz nasıl yapıldığına bakalım.

Açık Pozisyonları İnceleyin
Öncelikle her zaman eleman ihtiyacı olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle ilk yapılması gereken ihtiyaç olan eleman var mı ona bakıyoruz. Bunu yapmak için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://www.kayserikariyer.com/ Bağlantıya tıkladığınızda birçok iş duyurusu sizi bekliyor olacak. Daha önce üye olmadıysanız başvuru yapmak istediğinizde sizden üyelik isteyecektir. İstenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. T.C kimlik numaranız, telefon numaranız, doğum tarihiniz gibi bilgilerin ardından telefonunuza gelecek olan kodu doldurmanız halinde üyelik oluşturulmaktadır.

İş Başvurusu

Size Uygun Branşı Seçin / Detayları İnceleyin
Görselde de yer aldığı gibi ihtiyaç olan alanlardan size uygun olanı varsa onu seçiniz. Örnek vermek adına ben Bilgisayar Kullanımı Eğitimini seçtim sadece bunu seçmekle birlikte form az aşağı kayarak hemen alt kısımda başvuru yapmak istediğim branş ile ilgili şartlar yer almaktadır. Bu noktayı çok dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

Aranan Nitelikler: Seçtiğiniz branş ile ilgili açılan bilgilendirme metninde ilk olarak aranan nitelikler hususu yer almaktadır. Yani ben Bilgisayar Kullanımı seçtiğim için bana bu işe başvuru yapabilmem için öncelikle Üniversitelerin hangi bölümlerinden mezun olmam gerektiğini belirtmektedir.

Sınav Bilgileri Bu tür görevlerde bulunmak isteyen adaylar yazılı ve sözlü sınava tabii tutulmaktadır. O nedenle başvuru yapmak istediğiniz iş ile ilgili olarak sınav tarihi ve yeri belirtilmektedir. Başvuru yaparken bu bilgilere çok dikkat etmelisiniz. Sınavlar genelde Kaymek İhtisas Merkezi binasında yapılmakta olup, sayfanın devamında adres ve telefon bilgisini görebilirsiniz.

Formu Doldur / Başvuru Yap
Evet arkadaşlar bana uygun bir alan buldum ve arana nitelikleri incelediğimde koşulları karşıladığımı gördüm. Bu durumda formun geri kalan kısmını doldurmaya devam ediyorum. Formu eksik ve hatasız doldurmaya dikkat ediniz. Mümkün olduğunca sizden istenen bilgileri detaylıca aktarınız.

Daha Fazla Bilgi Al
Kaymek iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak, sorularınızı iletmek için aşağıda yer alan adres ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde sitemizden bizlere de sorabilirsiniz.

Usta Öğretici Maaşları Ne Kadar?
Cevabı en çok merak edilen hususlardan biride maaşların ne kadar olduğudur. Maalesef bu suale tatmin edici bir cevap verme imkanı yoktur. Çünkü sizin eğitim vereceğiniz branş, çalışma şekli (tam gün, yarım gün, özel ihtisas) şeklinde ayrılıyor o nedenle maaş bilgisini ancak işe kabul edilmeniz ve çalışma şeklinizin belli olması ile öğrenirsiniz.

KAYMEK İhtisas Kurs Merkezi
Hacı Saki Mahallesi 9. Cadde Kocasinan (Eski İtfaiye Binası)
0352 231 88 36

Sadece Kayseri Değil Her Yerde
Bu sayfada yer alan bilgiler her ne kadar Kayseri ile sınırlı kalsa da usta öğretici mesleğini icra etmek isteyenler için Türkiye’nin her yerinde iş imkanı sağlanmaktadır. Başta halk eğitim merkezleri olmak üzere İstanbul’da İsmek Konya ve Kocaeli’de Komek kursları, Gasmek vb. kurumlar sürekli uzman ve usta öğretici alımı yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir