Esenyurt Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Başvuruları Başladı…

Bizi hayata hazırlayan, kolumuza altın bilezik takacak olan meslek edindirme kursları başlıyor. Bunun için kayıt tarihleri önemli. Yeni dönem kayıtlarının alınmaya başlandığı kurslarla ilgili detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/esenyurt-belediyesi/.

Kurslar Hangi Alanlarda Olacak?

Toplam 32 farklı branşta yapılacak kursların arasında çağrı merkezi elemanı, müşteri hizmetleri temsilcisi, ön muhasebe, aşçı yardımcısı, boru tesisatçısı, pastacı yardımcısı, lojistik elemanı, çorap makinacı, grafik ve animasyon, CNC tornacı gibi bir çok alanda kurslar için başvurular alınmaya başlandı. Sizler de aşağıdaki tabloda göreceğiniz üzere diğer branşlara da bakarak ilginizi çeken meslek alanında eğitim görebilir ve o alanda iş bulabilir ya da iş kurma fikriniz varsa teorik olarak da bilgilenmiş olursunuz.

Kurs-alanları

Kursa Nasıl Başvuru Yapılır?

Esenyurt Belediyesi meslek edindirme kursları başvurularını aldığı, 32 farklı branştaki kurslara kayıt olmak ve bilgi almak için; 0212 699 64 16 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Kurslar Pandemi Kurallarına Uygun Verilecek..

Pandemi ile yaşamaya başladığımız günden beri yaşamımızın olmazsa olmazları durumuna gelen ‘maske, mesafe ve temizlik’ üçlüsü her alanda uygulanmaktadır. Bu kurslarda da pandemi kurallarının gereği yapılacak ve pandemi tedbirleri kapsamında kurs verilecektir.

Pandemi dolayısıyla eğitimlerin aksadığı şu süreçte; tüm tedbirlerin alındığı bu meslek edindirme kurslarındaki yerinizi almak için başvuruları kaçırmayın.

Kurs Sonunda MEB Onaylı Sertifika Veriliyor.

Kursu tamamlamanız ve başarılı olmanız halinde MEB onaylı sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı bu sertifika ile mesleki yeterlilik ve kendinizi geliştirme konusunda size avantaj sağlayacaktır.

Check Also

Ankara'da İngilizce Kursu

Beltek İngilizce Kursundan Nasıl Yararlanılır?

Ankara'nın ücretsiz sanat ve meslek edindirme kursları olan BELTEK 10 alanda 100'den fazla Branşta ücretsiz eğitim imkanı sunmaktadır. En çok tercih edilen alanlardan biri olan yabancı dil maalesef bulunmuyor. Beltek yabancı dil eğitimlerinde sadece İngilizce olup, onun içinde bazı koşullar bulunmaktadır. Detayları yakından görmek için tıklayınız.

One comment

  1. Çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir